top of page
emost_edited1_edited.png

JSME

 ČESKO !

depositphotos_148595065-stock-illustrati

... více o  projektu TELMED - e - MOST

5ab127c44e985_edited11.png

Technologická aliance HIGH TECH PARK prostřednictvím své společnosti TELMED HTP věnující se sociálním řešením pro asistivní a telemedicínskou oblast spouští projekt s názvem TELMED-e-MOST.
Jeho cílem je zprostředkovat vzdáleně on-line vstupy, resp.komunikaci mezi izolovanými seniory v různých pečovatelských institucích a lidmi, kteří je mohou svojí osobností, mediální známostí apod., emočně podpořit, potěšit, nebo pouze rozesmát v této nelehké době.
Jak to celé funguje? Velice jednoduše.

 

A)

Na úvodní stránce projektu si zájemce o podporu této aktivity zvolí kategorii, za kterou by mohl pomoci, nebo by rád využil této aktivity pro své klienty (pečovatelské ústavy...).
 

B)

Po jejím výběru bude přesměrován na stránku, ve které vyplní základní časové informace, kdy by se do relace mohl zapojit (a to jako uživatel nebo jako vystupující) a kontakt, na který mu bude studiem potvrzen čas jeho výstupu. Operátoři studia TELMEDeMOST vás obratem budou kontaktovat a domluví s Vámi vše potřebné.
 

Pozn.
Na straně uživatele (seniorského ústavu) bude např.ve společenské místnosti, klubovně apod. umístěno prezentační zařízení (Emoční robot, TV obrazovka, apod.), které člen pečovatelského personálu pouze zapne. Toto zařízení může být bezplatně zapůjčeno.
Na druhé straně se účinkující připojí na svůj skype účet jakýmkoliv zařízením, které Skype podporuje a má zabudovanou kameru (mob. telefon, tablet, notebook...).

 

C)
Operátor virtuálního TELMED-e-MOST studia zajistí připojení nejdříve s pečovatelským ústavem a následně připojí i vystupujícího.
Délka relace se očekává cca 30 minut, podle vzájemné dohody. Její formát je otevřený a bude záležet na vzájemné interakci zapojených stran ( rozhovor, vyprávění příběhu apod.)

 

 

Tím, že dlouhodobě izolované osoby budou moci on-line hovořit "napřímo" s mediálně známými lidmi, dojde k posílení jejich emoční mysli a tím celkovému posílení organizmu.
 

Pojďme to společně zkusit.
DĚKUJEME.

bottom of page