top of page
03717991_edited_edited.png

Nabízíme:

Kooperace na vybraných projektech

            Pokud některý z řešitelů asistivních technologií a telemedicíny projeví zájem o spolupráci, vždy se rádi pobavíme o její možné koncepci.

            Vzhledem k tomu, že tyto technologie zasahují a pokrývají velice širokou společenskou oblast, skoro vždy je možné najít prostor, jak vzájemně na konkrétním řešení participovat

a společně ho rozvíjet.

 

 

 

Zajištění dodávky a provozu námi nabízených systémů, komplexních dohledových a asistivních technologií nebo jednotlivých vybraných modulů,včetně krátkodobých pronájmů pro fyzické a právnické osoby, neziskové a rozpočtové organizace.

            Námi vyvíjená a testovaná řešení nejčastěji směřují ke konečnému uživateli.

            Nabízíme tedy přímo, nebo společně s našimi vybranými partnery, komplexní služby zajištění a provozu vybrané technologie, možností odkupu při její další nepotřebnosti apod.

            Uživatel tedy nemusí investovat do nákupu vybrané technologie, ale může si ji pouze pronajímat a to i jen na určité období podle skutečných reálných potřeb a bez jakýchkoliv technických starostí

s jeho provozem.

 

 

 

Partnersky zajištěné uceleného řešení “na klíč” z oblastí sociální problematiky spojené se stářím a na ní navazujících témat (pomoc při vyřizování žádostí o příspěvky, domácí péče, právní a ekonomické poradenství, služby psychologa, gerontologů

a specialistů na rodinné vztahy, atd.) podle vašich konkrétních požadavků a životní situace.

              S využitím partnerských firem a organizací nabízíme zajištění komplexního unikátního řešení problematiky spojené s oblastí stárnutí, navazujícími mezigeneračními vztahy, orientaci v státní sociální politice a podpoře atd.

             Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Rádi vám nabídneme konkrétní řešení vycházející z dlouhodobých zkušeností odborníků na danou problematiku.

Konzultace v oblasti asistivních technologií.

            Vzhledem k tomu, že se problematice asistivních technologií a telemedicíně věnujeme již od roku 2000, umíme nabídnout nejucelenější a vysoce sofistikovaná řešení, nejen z pohledu ČR, ale

i z celosvětového měřítka.

            Máte-li zájem o řešení dané problematiky, chystáte konkrétní projekt, nebo se pouze chcete více zorientovat v této oblasti, můžete využít našich konzultačních služeb a zajistit si, aby vaše řešení odpovídalo moderním trendům rozvoje sociální oblasti a posílení soběstačnosti stárnoucí populace.

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Konferenční místnosti, sklo
bottom of page