top of page

O nás:

Na rozdíl od většiny existujících systémů zaměřujících se na asistivní problematiku, klademe v našich vývojových týmech, včetně mezinárodních, největší důraz na emoční stránku procesu stárnutí. Na běžných, komplexních životních projevech stárnoucího člověka je založen základ systémů CAREOS.

Pokud se nám daří udržet stárnoucího člověka “pozitivně stabilizovaného”, dosahujeme velice dobrých výsledků nejen v jeho psychické, vztahové, ale i fyzicko-zdravotní kondici.

Po dlouhé řadě let výzkumů a množství pilotních projektů v konkrétním uživatelském prostředí a v celosvětovém měřítku, se nám podařilo ve spolupráci s poskytovateli sociální péče, reálnými uživateli, lékaři a institucemi věnujícími se problematice stárnutí, vytvořit unikátní, ucelený asistivní systém CAREOS, který patří k nejrevolučnějšímu a nejkomplexnějšímu řešení v oblasti asistivní dohledové problematiky.

Součástí našeho týmu jsou víceoboroví specialisté, např. z oblastí sociologie a psychologie, technologičtí vývojáři, terapeuti, lékaři specialisté a výzkumníci, jejichž vzájemnou kooperací vzniká účinná metodika pro podporu pozitivní lidské emoce.

about.png
bottom of page